Vyhledat v textu

Česky English
Drobečková navigace

Horácká galerie > KALENDÁŘ KULTURNÍCH AKCÍ > Události od 7. 7. 2019

KALENDÁŘ KULTURNÍCH AKCÍ

Seznam událostí od 7. 7. 2019 do 20. 7. 2019


Neděle

Prodloužení výstavy děl Františka Dörfla

Horácká galerie oznamuje prodloužení výstavy jihlavského výtvarníka Františka Dörfla, kterou tak můžete navštívit až do 7. července 2019. Na výstavě najdete nejen autorské tisky z počátku jeho tvorby, ale také pestré dřevěné objekty a malby. Výstavu v podkroví HG si navíc můžete prohlédnout v rámci městského festivalu Nova Civitas v pátek a v sobotu zdarma. Upozorňujeme, že se v prostorách výstavy v sobotu budou konat divadelní představení a koncert.

OMEZENÍ OTEVÍRACÍ DOBY HG

Datum: 5. 7. 2019 - 7. 7. 2019

Horácká galerie upozorňuje návštěvníky, že ve dnech státních svátků 5. a 6. července, stejně tak v neděli 7. července bude z technických důvodů uzavřena. Těšíme se na Vás opět od úterý 9. července, kdy můžete ve večerních hodinách navštívit letní kino nebo Vás srdečně zveme na vernisáž výstavy Barvy a tvary sochaře Pavla Tomana a umělce Pavla Bezděčky ve čtvrtek 11. července v 17 hodin.

Úterý

Letní kino: Malý Bobeš /1961/

Horácká galerie Vás zve v úterý 9. 7. po setmění (po 21:15) na letní kino, tentokrát v rámci Vysočina filmová. Film Malý Bobeš se natáčel v roce 1961 na Novoměstsku v okolí Slavkovic. Po setmění jej promítneme na dvorečku HG, při špatném počasí bude projekce uskutečněna v zámeckém podkroví. Vstupné 50 Kč. Těšíme se na Vás.

Čtvrtek

Vernisáž výstavy Barvy a tvary

Horácká galerie Vás zve na ve čtvrtek 11. července 2019 v 17 hodin na vernisáž výstavy Barvy a tvary. Pod tímto názvem se skrývá tvorba dvou umělců Vysočiny, obrazy Pavla Bezděčky a sochy Pavla Tomana. Těšíme se na Vás.