Vyhledat v textu

Česky English
Drobečková navigace

Horácká galerie > Novinky > Ohlédnutí za vernisáží manželů Janákových

Ohlédnutí za vernisáží manželů JanákovýchDatum konání:
7.9.2017

DSC04849.JPGMilí přátelé!

Stále jsme ještě plní dojmů z vernisáže naší výstavy. Všichni, kteří jste na zahájení přišli a někteří z vás i přijeli z velké dálky, jste nás tím velmi poctili a udělali nám tím nesmírnou radost! Velmi si toho vážíme!

Prostřednictvím výstav se výtvarníci chtějí trochu pochlubit tím, co v ateliéru někdy celá léta kutí. V prachu dílny nemáme dostatečný odstup od své práce a teprve výstava nám vlastně dává možnost si svou vlastní práci pořádně prohlédnout a dát jí do souvislostí. Doma na to ani nemáme místo, abychom si všechno, co uděláme, mohli takhle pořádně společně s vámí prohlédnout. Přestože to děláme hlavně pro sebe, protože jde o niternou potřebu a touhu něco udělat, vytvořit, a také pro uspokojení našeho ega, reakce návštěvníků a diváků je pro nás neméně důležitá. Je to pro nás velmi potřebná zpětná vazba. Když je pozitivní, dává nám velikou chuť do další práce!  Všem vám tedy moc děkujeme! Vernisáž jsme si moc užili a je to hlavně vaše zásluha!

Speciální díky chceme vyjádřit Františkovi Matulovi za hudební doprovod a Slávkovi Tejkalovi za fotodokumentaci! Více obrázků bude později k dispozici v úložně, odkaz rozešleme.

Děkujeme!

František a Martina

Blažejovice

 

fortografie z vernisáže zde.