Vyhledat v textu

Česky English
Drobečková navigace

Horácká galerie > NEPOUŽITÉ > Sklářské sympozium > Harmonogram sympozia

Harmonogram sympozia


Harmonogram Sklářského sympozia Vysočina 2012

 

Výtvarníci: Pavlína Čambalová, Sabine Müller Funk, Martina Paljesková Pišková,
                   Veronika Černá, Milan Krajíček, Alena Matějka, Věra Vejsová a Monika Vosyková


Sklářská dílna A: Hynek Chaloupka, František Chlubna, Miroslav Jun a Miroslav Zelinka
Sklářská dílna B: Milan Pešek, Oldřich Šimpach a Lukáš Verner

Brusičská dílna: Miroslav Doležal, Zbyněk Hendl, Vlaďka Naitová a Jiří Pešek


A:
Pavlína Čambalová, Milan Krajíček, Věra Vejsová a Monika Vosyková
B: Veronika Černá, Alena Matějka, Sabine Müller – Funk a Martina Paljesková Pišková

Odborný kurátor: Jan Kliment DiS.

Datum:
20. – 26. května 2012

Místo konání:
Sklárna AGS Svoboda, 591 01 Karlov 31
                         Motorest – Penzion Galerie, 591 01 Karlov 2 (vzdálenost od sklárny cca 300m)
   

Neděle:  Odpolední příjezd a ubytování. V 17:00 zahájení sympozia v Penzionu Karlov.


Pondělí:
Realizace návrhů – Dílna A 6:00 – 10:00 Vejsová 10:00 – 14:00 Vosyková
                                            – Dílna B 6:00 – 10:00 Černá 10:00 – 14:00 Müller Funk

            Odpolední program – prohlídka Horácké galerie v Novém Městě na Moravě s odborným
                                               výkladem PhDr. Josefa Chalupy.


Úterý:
   Realizace návrhů – Dílna A 6:00 – 10:00 Krajíček 10:00 – 14:00 Čambalová
                                          – Dílna B 6:00 – 10:00 Matějka 10:00 – 14:00 Paljesková Pišková


Středa:
  Realizace návrhů – Dílna A 6:00 – 10:00 Vosyková 10:00 – 14:00 Vejsová
                                           – Dílna B 6:00 – 10:00 Müller – Funk 10:00 – 14:00 Černá

            Odpolední program – prohlídka kostela Sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře
                                               ve Žďáře nad Sázavou s odborným výkladem.
                                               Broušení a leštění na brusírně do odpoledních hodin.


Čtvrtek:
Realizace návrhů – Dílna A 6:00 – 10:00 Čambalová 10:00 – 14:00 Krajíček
                                           – Dílna B 6:00 – 10:00 Paljesková Pišková 10:00 – 14:00 Matějka

                                              Broušení a leštění na brusírně do odpoledních hodin.


Pátek:
   Realizace návrhů – Dílna A 6:00 – 10:00 Nestanoveno 10:00 – 14:00 Nestanoveno
                                           – Dílna B 6:00 – 10:00 Nestanoveno 10:00 – 14:00 Nestanoveno

                                              Broušení a leštění na brusírně do odpoledních hodin.
                                              Sklářský večer – společné resumé.


Sobota:
   Broušení a leštění na brusírně v dopoledních hodinách.
                Ukončení sympozia ve 12:00, odjezd účastníků.


Druhá polovina následujícího týdne:
Broušení a leštění na brusírně – dobrovolná účast
                                                               účastníků. Dokončování prací brusičskými mistry.

 

Program sympozia ke stažení