Česky English Deutsch
Drobečková navigace

Horácká galerie > Eshop > Obchodní podmínky

OBCHODNÍ PODMÍNKY

(dále jen jako „OP“)
  1. Úvodní ustanovení

Provozovatelem internetového obchodu je Horácká galerie v Novém Městě na Moravě, příspěvková organizace, Vratislavovo náměstí 1, 592 31 Nové Město na Moravě,

IČO: 00167959, DIČ: neplátce.

 

  1. Objednávka a koupě zboží

Prezentace zboží na těchto stránkách nemá povahu návrhu na uzavření kupní smlouvy. Návrhem kupní smlouvy je objednávka konkrétního zboží, vyplněná zákazníkem a odeslaná provozovateli obchodu. Po doručení objednávky obdrží zákazník e-mail s informací o přijetí objednávky, která je následně předána k expedici. Kupní smlouva je uzavřena v okamžiku, kdy zákazník obdrží e-mail potvrzující vyřízení objednávky a zboží je předáno dopravě.

V internetovém obchodě jsou vždy uvedeny aktuální a platné smluvní ceny, které jsou konečné včetně DPH, náklady na dopravu jsou zákazníkovi vyčísleny zvlášť podle typu vybrané přepravy.

Zboží zůstává do úplného zaplacení a převzetí kupujícím majetkem provozovatele, nebezpečí škody na zboží přechází však na zákazníka převzetím zboží.

 

  1. Dodací a platební podmínky

Forma dodání

Česká republika:

Osobní odběr: v pokladně Horácké galerie v Novém Městě na Moravě (zdarma)

Česká pošta: dle tarifu České pošty / lze zaslat na dobírku

 

Zahraničí:

cena dopravy dle tarifu České pošty

 

Platební podmínky

Dobírka - cena včetně dopravy bude zaplacena při převzetí zboží

 

Platba při převzetí zboží na pokladně Horácké galerie v Novém Městě na Moravě (platba pouze v hotovosti)

 

Platba předem na účet - po vystavení faktury a zaplacení zboží, včetně poštovného na účet Horácké galerie v Novém Městě na Moravě, č.ú.: 5510785349/0800 a po připsání platby na náš účet je zboží expedováno

 

Na objednávce musí být uvedeno IČO, DIČ a fakturační, popřípadě i zasílací adresa.

 

  1. Reklamační podmínky

Vadné zboží lze do 3 dnů od jeho převzetí reklamovat těmito způsoby:

1) emailem na adrese pokladna@horackagalerie.cz, informujte nás pod číslem Vaší objednávky o popisu závady, případně zašlete fotografii

2) telefonicky na čísle 566 654 211

3) poštou na adrese: Horácká galerie v Novém Městě na Moravě, příspěvková organizace, Vratislavovo náměstí 1, 592 31 Nové Město na Moravě. 

 

Uznané reklamace budou vyřízeny do 30 dnů od doručení výměnou zboží.

 

  1. Ochrana osobních údajů

Provozovatel prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou důvěrné, budou použity pouze k uskutečnění plnění smlouvy se zákazníkem a marketingových akcí prodávajícího, nebudou nijak zveřejněny, poskytnuty třetí osobě atd. s výjimkou situace související s distribucí či platebním stykem týkající se objednaného zboží. Osobní údaje, které jsou zákazníkem dobrovolně poskytnuty provozovateli za účelem splnění objednávky, jsou shromažďovány, zpracovávány a uchovávány v souladu se zákonem 101/2000 Sb.., o ochraně osobních údajů v platném a účinném znění. Zákazník dává provozovateli souhlas ke shromažďování a zpracování těchto osobních údajů pro účely předmětu uzavírané kupní smlouvy.

 

 

  1. Závěrečná ustanovení

Smluvní vztahy mezi zákazníkem a provozovatelem se řídí Obchodním zákoníkem a zákonem 634/92 Sb. o ochraně spotřebitele v platném znění. Tyto podmínky tvoří závazný obsah všech kupních smluv uzavřených mezi zákazníkem a provozovatelem, které budou realizované prostřednictvím tohoto internetového obchodu. Zákazník odesláním své objednávky potvrzuje, že se řádně seznámil se všemi obchodními podmínkami, že těmto porozuměl a že je bez výhrad akceptuje.