Vyhledat v textu

Česky English Deutsch
Drobečková navigace

Horácká galerie > Novinky > Nabídka z Horáckého divadla Jihlava: autobusem z NMNM přímo na představení

Nabídka z Horáckého divadla Jihlava: autobusem z NMNM přímo na představeníDatum konání:
14.9.2021
Datum ukončení:
31.10.2021

Horácké divadlo Jihlava, které u nás hostovalo o prázdninách na letní scéně, nyní přichází s nabídkou klasického předplatného na divadelní sezónu 2021/22 včetně autobusové dopravy přímo z Nového Města  na Moravě do Jihlavy a zpět. Tento nápad lze zrealizovat, pokud se podaří dát dohromady alespoň třicetičlennou skupinku zájemců. Máte-li zájem, dejte nám vědět, nejpozději do 5. října na adresu info@horackagalerie.cz, rádi informace Horáckému divadlu předáme.

Pokud se skupinka divadelních zájemců dá dohromady, bude se začínat 5. listopadu návštěvou divadelního představení Poklekni před duší. Další termíny budou upřesněny, jednalo by se vždy o pátky.

Klasické předplatné představuje přenosnou vstupenku na 5 titulů aktuálního abonentního cyklu se stálým místem v hledišti a pravidelným hracím dnem v týdnu. V letošním roce se jedná o tyto tituly:

  • Bohumil Hrabal: Postřižiny
  • N. Brixi, M. Macourek, O. Lipský, I. Smejkalová: Čtyři vraždy stačí, drahoušku
  • Martin Františák: Poklekni před duší
  • Maurice Maeterlinck: Modrý pták
  • Ray a Michael Cooney: Tři bratři v nesnázích (a j to v pytli!)

Cena předplatného je 920,- Kč, 880,- Kč nebo 800,- Kč (dle cenového pásma) a lze uplatnit seniorské, ztp nebo studentské slevy. Cena autobusové dopravy z Nového Města na Moravě do Jihlavy a zpět je 210,- Kč (5x42,- Kč).

leták sezóna - anotace.pdf

plakát divadlo.jpg